ВІЛ/СНІД Туберкульоз
на головну
UA / RU
Загальнонаціональна гаряча лінія
з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу
Задати питання
ВІЛ/СНІД
Туберкульоз
Коллектив високопрофесійних спеціалістів надасть інформацію по всім регіонам України. Консультанти дадуть відповіді на найскладніші питання про профілактику та діагностування ВІЛ-інфекції та туберкульозу, психологи допоможуть повернути надію та повірити в себе і своє майбутнє, а лікарі-інфекціонисти розкажуть про сучасні способи лікування та можливості отримання безкоштовної антиретровирусної терапії.

Останні новини
16.10.2018
Україна прогресує в боротьбі з передаванням ВІЛ та сифілісу від матері до дитини
9 жовтня відбулося третє засідання робочої групи з підготовки до валідації (підтвердження) елімінації передавання ВІЛ та сифілісу від матері до дитини (ЕПМД) в Україні. Проект з ЕПМД впроваджується за фінансової підтримки ЮНІСЕФ.
11.10.2018
У УКРАЇНИ Є ПЛАН ЯК МАКСИМАЛЬНО НАБЛИЗИТИ ДОПОМОГУ ПАЦІЄНТОВІ
ЮСЕЙД допомагає Україні знайти людей, які живуть з ВІЛ та не знають про це. Лише кожен другий ВІЛ-інфікований українець знає про свій статус. За оціночними розрахунками, в Україні – 240 тисяч людей з ВІЛ (ЛЖВ), під медичним наглядом знаходяться 146 тисяч ВІЛ-позитивних громадян України. За даними ЮНЕЙДС більш ніж 100 тисяч ВІЛ-інфікованих українців ще не знають про свій діагноз. Однією з найголовніших проблем є недоохоплення послугами з тестування населення.
Ми у Фейсбуці
Відео
Статті
30.03.2018
Гаряча лінія ВІЛ: права людей, які живуть з вірусом
Юрист, консультант Загальнонаціональної Гарячої лінії з питань туберкульозу та ВІЛ / СНІД розповіла про основні права ВІЛ-позитивних людей в побуті, знання яких допоможе їм уберегтися від дискримінації та стигматизації в суспільстві.

читати детальніше >>

читати інші статті про ВІЛ/СНІД >>

читати інші статті про туберкульоз >>


Проект «Загальнонаціональна Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу» реалізує Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.