ВІЛ/СНІД Туберкульоз
на головну
UA / RU
Загальнонаціональна гаряча лінія
з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу
Задати питання
ВІЛ/СНІД
Туберкульоз
Коллектив високопрофесійних спеціалістів надасть інформацію по всім регіонам України. Консультанти дадуть відповіді на найскладніші питання про профілактику та діагностування ВІЛ-інфекції та туберкульозу, психологи допоможуть повернути надію та повірити в себе і своє майбутнє, а лікарі-інфекціонисти розкажуть про сучасні способи лікування та можливості отримання безкоштовної антиретровирусної терапії.

Останні новини
21.03.2018
СТРАТЕГІЯ ПОДОЛАННЯ ТУБЕРКУЛЬОЗУ В УКРАЇНІ 2018: В ЦЕНТРІ УВАГИ ПАЦІЄНТ, А НЕ ЛІЖКОМІСЦЕ
Україна розпочала безпрецедентні кроки в напрямку остаточної перемоги над туберкульозом. 22 березня о 13:00 в Українському кризовому медіа-центрі відбудеться брифінг, присвячений Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом. Під час брифінгу спікери розкажуть про те, які нові кроки впроваджуються для подолання туберкульозу, що зміниться для пацієнтів, та про заходи, які пройдуть з нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом в Україні.
20.03.2018
ОНОВЛЕННЯ КЛІНІЧНОГО ПРОТОКОЛУ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ХВОРИМ НА ТУБЕРКУЛЬОЗ. ОСНОВНІ ЗМІНИ
В Україні триває робота над розробкою нового клінічного протоколу надання медичної допомоги хворим на туберкульоз, в якому будуть враховані всі сучасні міжнародні рекомендації, які мають достатню доказову базу, з врахуванням теперішніх та майбутніх реалій нашої країни. Протокол базується на адаптованій клінічній настанові «Туберкульоз», проект якої було опубліковано для громадського обговорення на сайті МОЗ України (moz.gov.ua) 31 січня 2018 року. Розробка протоколу відбувається під керівництвом міністерства охорони здоров’я України із залученням фахівців ДУ «Інститут фтизіатрії та пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України», ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України», Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, представників неурядових громадських організацій, зокрема PATH, Всеукраїнської Мережі ЛЖВ, Альянсу громадського здоров’я.
Ми у Фейсбуці
Відео
Статті
19.02.2018
Опубліковано коротку інструкцію ВООЗ щодо лікування ВІЛ на російській мові (2017)
ВЦО ЛЖВ був підготовлений неофіційний переклад на російську мову короткого керівництва Всесвітньої Організації Охорони здоров'я 2017 року по лікуванню ВІЛ-інфекції «ПЕРЕХІД НА НОВІ АНТИРЕТРОВІРУСНІ ПРЕПАРАТИ В ПРОГРАМАХ ПРОТИДІЇ ВІЛ-ІНФЕКЦІЇ». Документ містить рекомендації щодо поетапного переходу до нових рекомендованих ВООЗ схем лікування ВІЛ-інфекції.

читати детальніше >>

читати інші статті про ВІЛ/СНІД >>

читати інші статті про туберкульоз >>


Проект «Загальнонаціональна Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу» реалізує Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.