Не дай СНІДу шанс!
НАЦІОНАЛЬНА ЛІНІЯ ТЕЛЕФОНУ
ДОВІРИ З ПРОБЛЕМ ВІЛ/СНІД

По русски


ПОШУК:
як шукатияк шукати
0-800-500-451

Задай питання
консультанту онлайн

Про проектКонтактиМапа сайту

Новини
Проблеми а АРТ? Заповніть електронний опитувальник і ми допоможемо!
Безкоштовна гаряча лінія з питань туберкульозу

Головна -> Новини -> Нова ініціатива TERGO: Перший ЛГБТ-велоквест Майданом! Знайди дружнього лікаря!

Нова ініціатива TERGO: Перший ЛГБТ-велоквест Майданом! Знайди дружнього лікаря!


16.09.2014
«Точка опори», провідна українська ЛГБТ-організація, знову на передовій: вона ініціює запровадження нової та сучасної системи послуг, спрямованої на зміцнення громадського здоров’я та подолання епідемії ВІЛ. З вересня 2014р., розпочинає свою роботу інтернет-портал, що допомагатиме всім українським ЛГБТ знайти дружнього лікаря.

Він буде доступним для користування он-лайн, анонімним, безкоштовним та якісним – а це і є ключовими критеріями для  дружнього лікаря. Відсьогодні, вперше в Україні, чоловіки, які мають секс з  чоловіками, матимуть унікальну можливість пройти безкоштовне тестування на  ВІЛ, та проконсультуватися у спеціаліста із чоловічого здоров’я. Це й справді  унікальна можливість для кожного пацієнта: вам не потрібно буде відвідувати  ЛГБТ-організацію чи медичну установу для того, щоб записатися на прийом. І  до того ж ви можете зробити це конфіденційно!   
«Втілюючи цей проект, вперше в українській історії, ми справді наближаємося  до сучасних стандартів профілактики ВІЛ та надання послуг ЛГБТ  спільноті. На жаль, у нашому суспільстві навіть серед медичних працівників  явища стигматизації та дискримінації ЛГБТ є досить поширеними. А хто  захоче відвідати лікаря-гомофоба та зіткнутися з відвертим цькуванням і  приниженням? Ось чому наш проект є надзвичайно важливим – він охопить  тих, хто вже втратив надію знайти розуміючого та дружнього до ЛГБТ  лікаря, здатного надати високоякісну медичну допомогу», підкреслює пан  Богдан Глоба, виконавчий директор НУО «Точка опори». Щоб відзначити цю ініціативу, команди ЛГБТ-велоквесту стартували у подорож  Києвом. Вони проминули Міністерство охорони здоров’я України та проїхали  знаменитим київським Майданом, таким чином символічно позначивши шлях до дружнього лікаря. На фініші, їх сердечно привітали матері з батьківської ініціативи „TERGO“, яка  сприяє розвитку та гармонізації стосунків між батьками ЛГБТ та їхніми дітьми,  а також займається адвокацією рівних прав для дітей з іншою сексуальною  орієнтацією. Матері регулярно зустрічаються та проходять тренінги з навчання  комунікативним навичкам задля боротьби проти гомофобії та для пропагування  толерантності. Ініціативу «Дружній Лікар» підтримала Фундація Елтона  Джона, а «TERGO» діє у співпраці з Deutsche Gesellschaft für Internationale  Zusammenarbeit (GIZ) GmbH – Німецьким товариством міжнародного  співробітництва в Україні.  Дізнайся більше про проект «Дружній Лікар» можна тут:
 http:// www.friendlydoctor.org/
Джерело: http:// www.friendlydoctor.org/Підготував: Адмін

версія для друку

© Національна лінія телефону довіри з проблем ВІЛ/СНІД, 2005-2014.
Всі права захищені. common@saapf.kiev.ua


НАШІ ПАРТНЕРИ:
Международный Альянс з ВИЧ/СПИД в Украине