ВІЛ/СНІД Туберкульоз
на головну
UA / RU
Загальнонаціональна гаряча лінія
з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу
0 800 500 451
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail
0 800 50 30 80
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail

Про проект

Лінія очима клієнтів


Ми завжди дуже цінуємо кожне звернення наших клієнтів, зворотній зв`язок від партнерів та отримані скарги/пропозиції/побажання, які безумовно допоможуть нам стати кращими для Вас.

Залиште свій відгук про роботу Гарячої лінії з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу

Залиште свій відгук:
*
Ваше ім'я:
Не опубліковувати відгук на сайті:


Щиро вдячний Вам всім за поради які стосуються ВІЛ-інфекції!!! Звертаюся дуже часто і кожного разу відчуваю що мене зрозуміють, а найголовніше нададуть кваліфікаційну допомогу та заспокоять!!! Хоча я ВІЛ-негативний, але спасибі що підказуєте що робити з фобічними розладами та переживанням!!! Зараз стараюся виконувати Ваші поради і мені стає легше!!!! Думаю, колись повністю позбавлюсь цього!
Василь
Хочу щиро подякувати працівникам національної лінії! Зверталась неодноразово і щоразу отримувала кваліфіковану і вичерпну інформацію. А також - підтримку і розуміння! Рекомендую всім, друзі - звертайтесь до професіоналів, не потрібно боятись. Я тепер не боюсь, бо знаю напевне!
Марія
Мені не хотілось жити, коли я дізналась про свій діагноз. Здавалось, що це кінець всьому. І головне, що ні з ким не можна поговорити на цю тему. Коли випадково натрапила на телефон Гарячої лінії, віднеслась до цього скептично: чим мені вже допоможуть? Як же я помилялась!!! Півгодини, які я розмовляла з консультантом, перевернули моє життя! Мені не тільки надали якісну психологічну допомогу, а ще і проінформували щодо ВІЛ-інфекції (лікування, харчування, планування сім’ї тощо). Та головне, що я зрозуміла, що життя не закінчується, я і надалі зможу жити повноцінним життям. Велике спасибі,що Ви є!
Наталія
Дуже дякую за те, що швидко розказали де можна пройти тест на ВІЛ. Зекономили купу часу на пошук. Ще й розказали, як воно все відбувається. Дуже допомогло.
Павло
Дякую спеціалістам цього сайту за вашу важливу роботу.Вона дуже потрібна нам.Ви заспокоюєте,даєте поради,допомогаєте подолати труднощі нам і нашим близьким.
Ріта
Завдяки вашій роботі я стільки нового дізналася про ВІЛ і СНІД! І про шляхи передачі і про симптоми і про діагностику. Але насамперед я відчула, що діагноз ВІЛ - це не вирок. Можно продовжувати жити повноцінним життям, працювати і відпочивати, створювати стосунки, народжувати дітей. Це надихає.
Олена
Головна -> Про проект -> Лінія очима клієнтів

Проект «Загальнонаціональна Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу» реалізує Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.